fbpx
Skip links

O kliencie

Współpracujemy z takimi sportowcami, jak Oliwia Jabłońska, Oktawia Nowacka, Paweł Wiesiołek oraz Radosław Kawęcki.

Sportowa społeczność

Oliwia Jabłońska to pływaczka, multimedalistka Igrzysk Paraolimpijskich. Mimo młodego wieku ma na swoim koncie imponujące międzynarodowe sukcesy sportowe. I apetyt na więcej.

Oktawia Nowacka to medalistka olimpijska w pięcioboju nowoczesnym. Jest pionierką roślinnej diety wśród polskich sportowców zawodowych. Pasjonuje się zdrowym stylem życia i holistycznym rozwojem, poprzez swoje obozy zachęca do tego innych.

Paweł Wiesiołek to olimpijski wieloboista, pierwszy od 20 lat polski medalista Mistrzostw Europy w siedmioboju. Zaraża pozytywnym podejściem do życia i budzi podziw determinacją. To nasz gladiator!

Radosław Kawęcki – pływak, olimpijczyk, wielokrotny mistrz świata. Człowiek, który w wodzie czuje się jak w domu. Zakochany w swojej pracy, która jednocześnie jest jego pasją.

Z czym się mierzyli klienci

sportowcy
Brak określonej strategii na kanałach w mediach społecznościowych, niewielka ilość materiałów, błędy w planowanej komunikacji z odbiorcami. Sportowcy nie współpracowali z markami.

Podejście Race PR

Wprowadziliśmy obsługę managerską. Określiliśmy, zaplanowaliśmy strategię komunikacji, w tym spójny content na kanały w mediach społecznościowych. 

Zakres i czas współpracy

Początek i zakres współpracy

Tworzenie materiałów na Instagram oraz Facebook, moderacja kanałów społecznościowych

Prowadzenie działań z zakresu media relations i PR, w tym kreowanie tematów artykułów, utrzymywanie relacji z mediami

Pozyskiwanie sponsorów oraz partnerów, konsultacja prawna umów, negocjowanie warunków

Oliwia Jabłońska

Wzrost ilości obserwatorów na Instagramie ponad trzykrotnie, budowanie widoczności i uświadamianie fanów, jak wyglądają treningi i życie paraolimpijki. Seria #teamjablonska ukazująca z jakimi specjalistami pracuje pływaczka; planowana prace ze sponsorami.
Wybrane publikacje

Oktawia Nowacka

Pozyskanie partnera z branży odzieżowej (wyłączna ambasadorka marki), wprowadzenie oferty obozów ON włącz siebie, zwiększenie aktywności na blogu oktawianowacka.pl.
Publikacja 1 Publikacja 2

Paweł Wiesiołek

Wzrost zasięgu na Instagramie dwukrotnie oraz interakcji na Facebooku o ponad 300%, realizacja świadczeń sponsorskich, relacjonowanie udziału sportowca w Halowych Mistrzostwach Europy w Lekkoatletyce 2021.
Wybrane publikacje

Radosław Kawęcki

Wzrost zasięgu na Instagramie o 123% oraz interakcji na Facebooku o 136%, realizacja świadczeń sponsorskich, relacjonowanie udziału pływaka w II sezonie International Swimming League (międzynarodowi odbiorcy).
Wybrane publikacje