fbpx
Skip links

Jesteśmy jedną drużyną i możemy grać na Twoje konto.

Wystarczy, że zaufasz naszemu doświadczeniu i pozwolisz sobie doradzić. Zadbamy o to, by prawda o Tobie docierała do kibiców, sponsorów i klientów. Tu nie będzie ściemy.

Nie wszyscy muszą umieć robić PR i marketing. Nasze zadanie to pokazać wszystkim na czym TY znasz się najlepiej i pozwolić Ci robić to bez przeszkód. Dlatego uzupełniamy usługi public relations o wsparcie menedżerskie i poradnictwo prawne. Nie damy zrobić Cię na szaro.

Jesteśmy w tym razem.

Monika Kubacka

Owner

Marketing polityczny i komunikacja medialna, Uniwersytet Mikołaja Kopernika, dziennikarstwo i komunikacja społeczna, spec. radiowa, Uniwersytet Warszawski.

Lubię łączyć kropki, przewidywać. Wynegocjuję kontrakty, napisze strategię Twojej komunikacji i powiem jak opowiedzieć swoją historię (w mediach i na scenie). 

Sprawdź moje playlisty i usłysz jak pracuję!

Moje na blogu

Ewa Grabek

Content specialist

Dziennikarstwo i medioznawstwo, spec. public relations i marketing medialny, Uniwersytet Warszawski.

Śpiewam, tańczę, maluję, ale przede wszystkim napiszę o Tobie i o tym co dla Ciebie ważne, tak by inni Cię rozumieli, pokochali… i wrócili po więcej. 

Sprawdź moje playlisty i usłysz jak pracuję!

Moje na blogu

Krzysztof Kuruc

Photo/video specialist

AWF w Warszawie – trener pływania.
AGH w Krakowie – Social Media & Content Marketing.

Były sportowiec, z wykształcenia trener, z pasji fotograf i backpacker. Lubię się zgubić gdzieś w świecie, być tu i teraz. Ścigać wschody i zachody słońca. Kolekcjonować wspomnienia.

Sprawdź moją playlistę i usłysz jak pracuję!

Moje na blogu